Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Červenec 2011

Trůn Kabátů se otřásá pod náporem bratří Nedvědů a skokana roku....

9. července 2011 v 23:55 | Дядя Ваня
Bratři Nedvědi se po letech dali dohromady a spojili se dokonce i skokanem roku ankety Zlatý slavík a nahráli video, které může za jistých okolností otřást i jinak neotřesitelným trůnem Kabátů v kategorii skupin! Ostatně kvalitu jejich úsilí můžete posoudit sami!

Borci CSKA uzavřeli hokejovou sezónu fotbalovým zápasem na UMT....

9. července 2011 v 22:16 | Дядя Ваня
Da, přesně v den, v kdy se v Karpem Aréně zaledovala lední plocha slavili borci CSKA Domažlice závěr sezóny přátelským utkáním v kopané na UMT v Domažlicích.
Vedení KHL postavilo proti sobě A-mužstvo tvořené hráči první pětky s několikanásobnými prvními hvězdami mnoha utkání, doplněné centry elitních formací a fotbalovými ikonami chodské kopané nedávné minulosti (např.Kruml, Svoboda aj.) a B-mužstvo tvořené jasnými outsidery a nosiči vody, tedy většinou beky s pořadovým číslem 7 a vyšším nebo útočníky 13 a výše či pouhopouhými bitkaři.
Přesto se mužstvo pracantů dokázalo prosadit a zvítězit rozdílem tří tříd 20 ku 11! Dle Mendělejevovy pomocné tabulky pro vypočítávání rozdílu výkonnosti jsou tři branky rozdílu rovny jedné třídě výkonnosti! Tato skutečnost rozlítila vedení KHL natolik, že hvězdy, které totálně propadly stráví zbytek kanikul na Kavkaze na báze! Práce, hlíny a volných kolmah je tam podle našich informací víc než dost!
Při závěrečné večeři navrhla sama několikanásobná první hvězda utkání, aby se na stránkach izvjestií, komsomolské pravdy a jiného odborného tisku objevovaly rozhovory a informace o jinak obyčejným lidem nepřístupmných hvězdách KHL.
Roztočená flaška ukázala na elitní trojnošku první formace Станиславa Свободy
a tohoto borce nebylo nutné se nějak moc vyptávat, neboť se po několika vědrech kvasu rozhovořil sám o své "zálibě" v oblékaní součástí oděvu opačného pohlaví. Sám se pochlubil, že má na nohou dceřiny ponožky, na barvu a střih jeho tang jsem se raději ani nevyptávali, neboť nám to přirozený stud nedovoloval, ale musíme raději varovat bachaře na báze na Kavkaze, že je možné, že bude někdo z frekventantů převýchovného kurzu chtít organizovat travesty show.
Jasný palec dolů málem obdržel manager Kubrt, neboť celou akci organizoval a nakonec byl přítomen na dvou zcela jiných a to u Kocoura na oslavě jubilejních narozenin, prý šedesátých, i když na to vůbec nevypadá a v "kulturáku", kde měla výroční zasedání komsomolská buňka po padesáti letech. Po té, co mu jeho spolubojovníci zavolali a sborově zapěli píseň "Když máš kamaráda a von tě podrazí...." dorazil s podnosy řízečků, křidýlek a vepřových kolen, byl mu palec dolů opraven na přijatelnější vztyčený prostředníček a volnou letenku na bázy s již výše zmiňovanými hvězdami!
Hvězdy vs. Nosiči 11:20
Hvězdy: Kruml, Svoboda, Forster, Polák, Volfík a Major jr.
Nosiči: Steinbrucker, Malzer, Vlček, Paták, Brož a Major sen.Pozn.: Práva k obrazovému materiálu z kulturního vystoupení vlastní reklamní agentura Paslakonenabetone, sro. Standy Svobody a tak čekáme na poskytnutí tohoto materiálu a nabídnutí našim pravidelným čtenářům!Už je to tady!!!

6. července 2011 v 17:16 | Дядя Ваня
Da! Pryč s kanikulami! Da pryč s kataním sa na betoně pro Stana Svabodu, pryč s jízdou na inlajnech pro ty ostatní!!!
Ladožské jezero, rozuměj Karpem arena, je opět zamrzlé, rozuměj bude opět led!
Myslel by sis, že sborná komanda navleče brusle a výstroj a pustí se do nové sezóny? Tak to seš fakt na omylu!
Borci CSKA jdou na UMT a budou fotbalem slavit konec hokejové sezóny! Přesně v duchu země, kde zítra znamená již předevčírem, nebo tak něco a kde říjnová revoluce je v listopadu a kde největší odbyt má zmrzlina v prosinci, kdy jsou největší mrazy!
Takže neváhej, sháněj botky samokopky, které samy běží a samy kopou, ať netaháš v maču opět za kratší konec a nemusíš v těchto vedrech na bázu na Kavkaz!
Po maču bude kulturní vložka se slavnostní večeří! Vem padrugu s sebou! Vystoupí esa kalibru bratří Nedvědů, Borák se svým hitem "Lásko, bože,lásko..", Vysockyj s "Sovětskyj komsomol, tancyvajet rockenrol","Já děngy prapil v bare..", "Dej mi víc své lásky..." v ruském originále a na hodně divokou kartu zapěje ředitel folkrockový protestsong "Co bych s těma myšmama dělal?"
Ostatně stačí mrknout na článek o oslavě vítězství v turnaji o samovar a dokážeš si představit, co tě asi tak čeká!!!
Se soudružským pozdravem" Vzhůru dolů!"

Da, jak říká sám velký Pepíno:
"Je čas skoncovat s alkoholem!"
A jak?
No je třeba ho vypít!!!
Дядя Ваня