Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Květen 2011

Vymen kolmahu za beachvolejbalovy mic

24. května 2011 v 13:09 | Дядя Ваня
Pozor,
ve stredu 25.5.2011 je misto baze beach-volejbal!!
Nech kolmahu kolmahou a prijd na Strelnici!!!
Vyhodnoceni u Kubrta!!!
Дядя Ваня

CSKA slavil cenné vítězství a bilancoval...

1. května 2011 v 14:02 | Дядя Ваня
CSKA slavil cenné vítězství a bilancoval...
Máme jednu ze tří nejcennějších hokejových trofejí, které může hokejista na této planetě vybojovat! Dvě ostatní, tedy Stanley cup a Gagarinův pohár jsou pouhopouhé nádoby na uchování tekutin, ale v tom našem, pravém ruském samovaru si je můžeme nejenom uschovat, ale i uvařit a o to je tato trofej pro kádr CSKA cennější! Zatím byla vyzkoušena pouze příprava samoseru a samohonky a obojí má účinky obdobné, na toaletě musíte být, aby nehrozilo "bláto na ihrisku" do několika vteřin!

Po slavném vítězství se slavilo ve velkém stylu. Pohár, putovní samovar, hvězdy KHL, jejich fanynky a všudypřítomní paparazzi!
Dokonce i námi pokořená konkurence uznala naší kvalitu a slavila s námi a pravděpodobně i pod vlivem májky se i občas pokusila nás o těžce vydřený pohár připravit!
Bylo třeba konstatovat, že po sportovní stránce bylo dosaženo všeho! Porážka Devils, vítězství ve velkém turnaji čtyř, ale co dál? Dokážeme se ještě koncentrovat na všednodenní dřinu na báze, na boje se soupeři, se sudími, s investigativními novináři?
Ne, je toho opravdu moc! Je třeba dát pauzu, v našem případě kanikuly a v nich se katat na kaňkach. Ale na inlajnovejch a s těma, jak známo se dá katat i na betoně!!!
A ve volném čase začneme čeřit zatuchlé vody malého rybníčka českého showbyznisu!
Jako první vlaštovičku jsme se rozhodli opanovat zatuchlou scénu countrymusik a nasadili zde umělce těžkého kalibru. Ne nenechte se mílit, podobnost s bratry Nedvědovými je čistě náhodná. Naším cílem je Porta, Svojšický slunovrat a neskončíme dokud nám Nashville v Tennessee nebude ležet u nohou!!! A na to jsme si připravili ale opravdu silnou kávu!

Pozn.: Přehrávání následujících videí jen na vlastní zodpovědnost a nejlépe pod vlivem alkoholu, drog, opiátů či psychotropních látek nebo birellů, ale vlažných!!! Ve střízlivém stavu životu nebezpečné! Není vhodné pro dětí a kojící matky!!!

Pozor! Před konzumací tohoto silného šálku čaje doporučujeme na rozezpívání:
na probuzení smyslu pro rytmus a tempo:
a budete-li chtít i tancovat, tak i na roztancování:
neboť pak lehce strávíte níže nabízené pecky!
A popmusic? Není přece možné, aby ankety oblíbenosti opanoval na věky věků důchodce! Koho dnes zajímá "Kávu si osladím" apod?
Mladá generace si žádá melodické svěží písně z úst mladých neotřelých interpretů a mi hned jednoho takového máme!!!
A do roka chceme "slavíka"!
Letos se spokojíme i s pouhým "skokanem roku"!
Borák zpívá "Lásko, bože, lásko" na píseň W. Matušky "Sbohem lásko, nech mě jít" za doprovodu Spirituálkvintetu, na snímku pouze tři, neboť dva byli právě na toaletě.