Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Duben 2011

Putovní samovar je ve správných rukách, resp. tlapách ruského medvěda!

30. dubna 2011 v 17:47 | Дядя Ваня
Putovní samovar je ve správných rukách, resp. tlapách ruského medvěda!


V Karpem Areně se odehrál 1. ročník turnaje o putovní samovar a ten má na příštích dvanáct měsíců nového majitele a sice zástupce ruské hokejové školy na Chodsku, CSKA Domažlice!
Na druhém místě skončili Cantors Vlčáci, na třetím LuMi a těsně pod stupni vítězů skončili hráči HC Levé ruce.

Zápasy CSKA:

CSKA Domažlice vs. HC Cantors Vlčáci 1:0
Branka: Franta Škultéty
CSKA:
Schropfer - Rejthar, Polák, Pelnář, Žambůrek, Major, Paták - Sladký, Forster, Svoboda - Hájek, Vlček, Škultéty - Jankovec, Malzer, Brož

CSKA Domažlice vs. HC Levé ruce 8:0
Branky: Forster 2, Brož, Malzer, Svoboda 2, Hájek 2
CSKA:
Schropfer - Rejthar, Polák, Pelnář, Žambůrek, Major, Paták, Fišer - Sladký, Forster, Svoboda - Hájek, Vlček, Škultéty - Jankovec, Malzer, Brož - Volfík

CSKA Domažlice vs. HC LuMi 6:4
Branky: Forster 2, Škultéty 3, Sladký
CSKA:
Steinbrucker - Pelnář, Fišer, Polák, Žambůrek - Sladký, Forster, Svoboda - Volfík, Vlček, Škultéty - Major, Malzer, Paták

Ostatní zápasy:

HC Levé ruce vs. HC LuMi 0:2
B: Kulhánek Jakub 2x

HC Cantors Vlčáci vs. HC LuMi 2:2

HC Levé ruce vs. HC Cantors Vlčáci 2:4

Milé překvapení! Manager vsadil po tvrdé práci na bázách na dodej živin a vitamínů!


A dokonce zakomponoval dary naší země do názvu svého milovaného klubu!


Napětí v kabině CSKA před prvním utkáním by se dalo krájet!

Bylo třeba doladit nádobíčko a vychytat mouchy na výstroji!
Turnaj zahájil strhující souboj týmů HC LuMi vs. HC Levé ruce
Turnaj si nenechal ujít ani Toni Casolaro, trenér partnerského fotbalového týmu United Cesena!

A už je dobojováno a účastníci bedlivě naslouchají slovům managera Pelnáře a těší se na předání cen z rukou ředitele turnaje Tondy Vlčka!Na turnaji vládla báječná atmosféra! Cenu pro nejlepšího gólmana si převzal Michal Pustina!
Titul nejlepšího útočníka si vystřílel Radek Forster z CSKA.


Pohár za třetí místo si přebrali z rukou ředitele LuMia hned jej však také upustili!

Cenu za druhé místo přebíral za Cantors talentovaný forvard Jirka Láska!
A zde jsou již vítězové


i se "svým" samovarem!


Tradá na turnaj!!!

28. dubna 2011 v 22:14 | Дядя Ваня

Hurá na turnaj!!!Dřeli jsme individuálněi v kolektivu!Máme nejlepší fanynky!Máme silnou prvníi druhou pětkua přátelského trenéra!Dodržujeme pitný režim!Tak proč bychom nemohli ten samovar vyhrát!?


Ruský medvěd opět trhal!!!

23. dubna 2011 v 8:28 | Дядя Ваня
Русский медведь снова разорвал!

ЦСКА Домажлице: vs. HC Všerubský průsmyk 8:2

ЗАБРОШЕННЫЕ ШАЙБЫ:
Иржи Брож 3крат, Джон Малцер 2крат, Радек Форстер 2крат, Мартин Boлфик

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Джон Корольовец - Вацлав Червены, Вацлав Кубpт, Петр Полак - Мартин Boлфик, Станислав Свобода, Радек Форстер - Иржи Брож, Джон Малцер

Da, da pусский медведь снова разорвал!
Utkání se však od počátku nevyvíjelo tak, jak by napovídal výsledek, neboť udatní chlapíci z Všerubského průsmyku zdatně vzdorovali jalovému náporu komandy ruské hokejové školy od "Tří vrb" a dlouho to vypadalo, že hlavní náplní nastávajícího víkendu bude Sibiř a nebo v lepším případě báze s tažením vorů proti proudu rozbouřené Zubřiny!!!
Teprve v osmé minutě zabrosili borci v rudých dresech, ale ne Sparťani!, šajbu do soupeřovy svatyně. Pak přišla přehlídka zahozených šancí a to zejména v podání elitní trojnožky první formace Станиславa Свободы, který však v této činnosti nezůstával sám a napodobovali ho zejména Вацлав Кубpт a Радек Форстер, kteří dokonce neproměnili svá trestná střílení!!!, což jak známo, si komsomolec nesmí dovolit ani při trenýrovce, natož pak v ostrém mači!
Naštěstí políbila štěstěna a střelecká invence elitního forvarda Иржи Брожe, který pálil ostrými hned třikrát a byl celkem po právu vyhlášen první hvězdou utkání! Blahopřejeme!
Первой звездой матча:
Иржи Брож
V lepším světle se konečně ukázal i Джон Малцер, který taktéž po usilovné práci na bázách a vyhnanstvích roste pomalu ale jistě v solidního třináctého až patnáctého útočníka!
Palec dolu si také poprávu vybojoval již dříve zmiňovaný Станислав Свобода zahazující jednu šanci za druhou a když se dostal až k magické neproměněné šanci s numjerom 10! zahodil část své výstroje tedy hůl a rukavice za hrazení a pak si pro ni musel dojít a připadat si jako hlavní představitelka kultovního filmu "Pásla koně na betoně." Doufejme jen, že svými "káňkami samochodkami" neponičil povrchovou úpravu betonové směsi B 30 a vřele doporučujeme pobyt na ozdravné báze!!! Však oni ho po pár stech kolmahách roupy přejdou!
Палец вниз:
Станислав Свобода

Oчень большой турнир четырех o самовар

17. dubna 2011 v 15:08 | Дядя Ваня
Внимание, изменения oрганизации турнира:


Oчень большой турнир четырех o самовар
В субботу 30 апреля, в Карпем арене.
С участием четырех команд:
ЦСКА Домажлице
Хоккейный клуб Левая рука
Хоккейный клуб учителей "Волки"
Хоккейный клуб ЛуМи

Турнир будет следовать неподкупный судья Минарик!!!
Турнир организует ЦСКА Домажлице
и менеджер Кубpт:

Dne 22. 4. 2011 proběhne v Karpem aréně poslední přípravné utkaní před Velkým turnajem čtyř. Soupeřem domácím CSKA bude výběr toho nejlepšího, co běhá mezi Kdyní a Eschlkamem hrajícím pod hlavičkou HC Všerubský průsmyk! Pozor, začátek utkání je stanoven až na 19-tou hodinu a "vstreča igrakov" je tedy v 18.30! Dne 29. 4. 2011 od 17.45 proběhne jen dolaďovací trénink ruské hokejové školy bez účasti médií, popř. pouze za přítomnosti nevidomých nebo slabozrakých redaktorů.

Velký turnaj čtyř o pravý ruský samovar proběhne v sobotu 30. dubna 2011 v Karpem aréně za účasti těchto mužstev:

CSKA Domažlice
HC Levé ruce
HC Cantors Vlčáci
HC LuMi

Pískat bude až do určité výše neúplatný sudí Minařík.

Bohužel původně ohlášené týmy se nemohou zúčastnit turnaje z následujících důvodů:
Devils po útěku hráče Váchala nechali vyhodit koleje transsibiřské magistrály a zůstávají nejméně do léta na báze na Sibiři.
Sršni po té, co si přečetli článek o slavném vítězství CSKA nad Devils, zazimovali, resp. zaletnili svou hokejovou výstroj a dělají "mrtvého brouka", resp. mrtvého hmyza a z hokejem už nechtějí mít tuto sezónu nic společného!

Ale hokejová veřejnost nemusí zoufat, neboť všichni účastníci turnaje jsou odchovanci věhlasných hokejových líhní jako například "U tří vrb" apod.

Těšme se tedy na svátek hokeje!!! V galerii je nová složka "CSKA vs. Tatíci!!!


Ruská mašina byla náležitě promazána a jede opět tak, jak se to od ní očekává a tentokrát to odnesli chlapci z Benda-teamu!!!

16. dubna 2011 v 16:09 | Дядя Ваня
Ruská mašina byla náležitě promazána a jede opět tak, jak se to od ní očekává a tentokrát to odnesli chlapci z Benda-teamu!!!

Vzhledem k tomu, že řada hráčů není informována o dění v týmu CSKA ne proto, že nečte komentáře uveřejněné v ruských médiích, ale proto, že zkrátka a dobře nepochopí obsah sděleného, takže si často musejí připadat jako ta stará babička u očního lékaře, která na jeho otázku, zda přečte ta písmena na světelné tabuli odpovídá, že přečte, ale že tomu vůbec nerozumí, rozhodlo se vedení listu Izvěstija provést osvětovou kampaň týkající se mateřského jazyka takových velikánů, jako byli Puškin, Jelcin, Gorbačov a Stoličnaja.
V dnešní lekci se naučíme stupňovat přídavné jméno: teplý
tedy: tjoplyj, očeň tjoplyj, Maxim Gorkij!
Před začátkem příštího utkání bude každý přezkoušen managerem než bude vpuštěn na ledovou plochu ze znalosti výše uvedené látky! Takže, bude-li na báze trocha času, např. než vám bude naplněna kolmaha, je třeba se učit, se učit a ještě jednou se učit!

ЦСКА Домажлице vs Benda.Team 7:3

Sestava ЦСКА Домажлице:
Láďa Horn - Ivan Major, Václav Červený, Václav Pelnář, Petr Polák - Michal Hájek, Pavel Váchal, Pepa Kuželka - Jirka Brož, Honza Malzer, Petr Jankovec

Branky ЦСКА Домажлице:
Pepa Kuželka 2x, Pavel Váchal 2x, Václav Červený, Michal Hájek, Petr Jankovec

První hvězda utkání:
Michal Hájek nejen, že konečně "zabrosil šajbu", ale ačkoliv redakce listu Izvjestija bojuje všemi dostupnými prostředky proti korupci, přislíbil výše jmenovaný borec, že v případě udělení tohoto titulu zaplatí útratu celé redakci na příštím pozápasovém posezení a o tom to tak nějak je! Míšo, bereme tě za slovo, ale nikde o tom nemluv!

Hrdina zápasu:
Pavel Váchal, který riskoval útěk ze sibiřské báze, kde jsou Devils toho času po nezdaru v utkání proti CSKA v tréninkovém campu "S plnou kolmahou k lepším zítřkům", v přestrojení za topiče v lokomotivě transibiřské magistrály, jenom proto, aby si mohl zahrát se svými vzory z ruské hokejové školy! Pavle děkujeme a vedení Ďáblů tuto informaci samozřejmě nesdělíme!

Šťastná hvězda se musela rozzářit nad Honzou Malzerem, který opět převlékl kabát, ale tentokrát mu to konečně vyšlo! První body v nové sezóně! Blahopřejeme. Je však třeba dál tvrdě pracovat, nejlépe na báze a možná přijdou i ty branky!!! Šancí na to bylo tentokrát jako máku!

Atmosféra utkání plná kombinačních akcí strhla k občasné nahrávce i ortodoxního "vlka samotáře" Petra "Kasparova" Jankovce, za což ho chválíme a doufáme, že se vydá natrvalo touto cestou!

Ruský medvěd na jaře dál řádí....

8. dubna 2011 v 22:07 | Дядя Ваня
Slavné vítězství nad vítězi NHL Devils nalilo ruskému medvědovi do žil silnou medvědí krev a ten dál řádí a trhá a tentokrát se mu do spárů dostali Tatíci z Domažlic!

ЦСКА Домажлице vs. Tatíci Domažlice 4:3

Судья:
Минарик

Доклад команды:
Вацлав Шрепфер - Вацлав Червены, Мирослав Рейтар, Вацлав Кубpт - Иван Major, Петр Jankovec, Мартин Volfík, Марк Paták, Петр Полак

V komandě Tatíků vypomohli Jirka Brož a Honza Malzer, který tento týden už podruhé převlékl kabát a opět mu to kýžené tři body nepřineslo. Snad to vyjde napotřetí!

ЗАБРОШЕННЫЕ ШАЙБЫ:
Вацлав Червены 3x, Петр Полак

Первой звездой матча:
Вацлав Червены.Он забил три гола в матче в качестве защитника!!!

Pozn.: Bohužel tlaku ruských médií neodolal elitní bek Žába Žábovič a k maču nenastoupil. Snad příště!

Další momentky ze zápasu a z focení před ním:
Blíží se přestupová rošáda?

3. dubna 2011 v 21:50 | Дядя Ваня

Vedení Devils se začalo po fiasku v měření sil s "ruským medvědem" intenzivně zajímat o tréninkové metody ruské hokejové školy a v jeho hledáčku uvízlo pár výcvikových programů a to zejména pobyty na báze se zábavnými metodami typu "Burlaci na Zubřině", "Vesele s kolmahou" apod.
Tato informace nevyvolávají tolik emocí, jako fakt, že se vedení Ďáblů údajně snaží získat nejzářivější klenot útočné vozby ruské hokejové školy, Radka Forstera!!!
Naštěstí manager Kubrt reagoval na první poptávku z NHL nekompromisním "niet", ale poté, co se do věci vložili takové osobnosti jako Puškin, Jelcin nebo Gorbačov, ovšem v kapalné podobě, svolil gospodin Kubrt po jejich degustaci k rozhovoru se zástupci vítěze NHL na dané téma!
V současné době se údajně čeká, jak se Devils zachovají na předloženou nabídku výměny ale s doplatkem.
A ta výměna?
Radek na jedné misce vah a na druhé Malzer, Kulhánek, Pechač a Uhlíř!
A ten doplatek?
Jen pár maličkostí pro samotného managera Kubrta:
Do restaurace "U Kubrta" jako doplněk vybavení stoleček "Prostři se", na tréninkové báze s náplní běhu na lyžích sáňky "Samochodky" a pro případ, že by při zápase CSKA nebyla dobře připravená ledová plocha berlu "Mrazilku!"
Jak se situace kolem několikanásobné první hvězdy utkání vyvine je ve hvězdách, ale pevně doufáme, že Devils požadavky managera Kubrta nedokážou splnit a že Radek zůstane i nadále pevnou součástí a lídrem klubu civilních a sportovních amatérů z Domažlic !!!

Pozor! V galerii nová složka: Pozdrav z báze, ze Sibiře?Rusky medved se probral ze zimniho spanku a sevrel dabliky ve svem pevnem naruci...

2. dubna 2011 v 10:39 | Дядя Ваня
CSKA Domazlice vs. HC Devils 5:4!!!
Branky za CSKA:
Radek Forster 3x, Ivan Major, Vaclav Cerveny
Rozhodčí:
Minařík
Prvni hvezda utkani:
Radek Forster


Sestava CSKA Domazlice:
Martin Steinbrucker - Vaclav Cerveny, Mira Rejthar, Vaclav Pelnar, Lubos Zamburek - Pepa Sladky, Radek Forster, Petr Jankovec - Standa Svoboda, Martin Volfik, Michal Hajek - Ivan Major, Marek Patak

Ruská mašina na desáté našlápnutí konečně naskočila a odnesli to bohužel Ďáblíci!
Komsomolci rozebrali Ďábly jako "bábušky".
Sibiřská tygřice rozehnala Devils jako vítr pastoušku!
Ruští bohatýři roznesli Devils jako bába noviny!
Da, to jsou jen některé z mnohých palcových titulků světových médií, které ve světě sportu něco znamenají!
Celý hokejový svět se pomalu vzpamatovává z šoku, který mu přivodilo slavné vítězství CSKA Domažlice nad vítězi NHL HC Devils a bude potřebovat ještě trochu času na to, aby vůbec mohl, je-li to možné, tuto skutečnobst vstřebat!
Někteří mluví dokonce o hokejovém zázraku jedenadvacáteho století!
Da, jeden hokejový zázrak už jsme tu měli, ale to bylo ve století minulém, kdy mladí američtí studenti přehráli na olympijských hrách v Lake Placidu neporazitelnou ruskou sbornou a vyhráli tak tyto hry. Psal se rok 1980! A o jedenatřicet let později se hokejový zázrak opakuje, ale v obráceném gardu!!!
Devils, vítězové NHL, jako jasní favorité podlehli ryzím "rybníčkářům", přičemž řada z nich neumí ani zastavit a přešlapování je pro mnohé z nich termínem ze scifi! Ale mají něco, co mohou rozdávat po kilech. Víru ve své schopnosti, lásku k hokeji, víru, že je možno se spolehnout na spoluhráče, ale také několik dlouhých týdnů těžkého drilu ve výcvikových kempech, bázách a vězeních. Je možné, že enormním nasazením v posledním zápase chtěli uniknout i plánovanému tažení vorů proti proudu rozvodněné Zubřiny, jak to zamýšlel jako zpestření přípravy po případném nezdaru nekompromisní manager Kubrt, kdo ví? Jisté je jen to, že konečné skóre 5:4 pro CSKA Domažlice zůstane navždy zapsané zlatým písmem v historii chodské ruské hokejové školy!!!