Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Březen 2011

Svátek pro ruské bohatýry...

29. března 2011 v 21:18 | Дядя Ваня
Da a je to tady. Na tento moment komanda CSKA Domažlice čekala, tvrdě trénovala, trávila čas na báze, ve vyhnanství a i jinde celou uplynulou sezónu: V Karpem Aréně se bude moci utkat s hvězdami, jež znala pouze ze stránek Domažlického deníku a jiných světových periodik, se jmény jako Bor, Váchal, Malzer, Kulhánek a Pechač, tedy se samotnými vítězi NHL, s komandou Devils!!!
Sen se pomalu mění ve skutečnost. Je jasné, že hvězdy z NHL jsou nad slunce jasnými favority a že cokoliv jiného než jasné vítězství Devils, by bylo ohromným překvapením nemajícím v Karpem Aréně obdoby, ale hokej se hraje na dvě brány a začíná za stavu 0:0! Nechme se překvapit!

CSKA Domažlice vs. HC Devils
V Karpem Aréně
V pátek, 1. 4. 2011, od 17.45
Přijďte nás povzbudit, hrajeme to pro vás!!!

Od 19.30 na UMT fotbalový zápas SG Jiskry Domažlice proti SG Lohberg s následným posezením "U Kubrta"!
Více na: sgjiskra.blog.cz

Дядя Ваня

Poznámka:
Doufejme jen, že rozezlený manager Kubrt nerealizuje v případě dalšího neúspěchu svůj výcvikový kamp "CSKA na Zubřině" za zpěvu písně "Ej uchněm..."


Ruský medvěd je na lopatkách a mele z posledního!!!

26. března 2011 v 19:38 | Дядя Ваня
Ruský medvěd je na lopatkách a mele z posledního!!!

ЦСКА Домажлице vs. Tatíci Domažlice 2:7!!!

ЗАБРОШЕННЫЕ ШАЙБЫ ЦСКА :

Радек Форстер 2x

Доклад команды ЦСКА Домажлице:

neznámý gólman - Petr Polák, Luboš Žambůrek, Ivan Major - Venca Pelnář, Michal Hájek, Petr Jankovec - Radek Forster

Pozn.:
V komandě Tatíků, kteří dorazili pouze čtyři!!! vypomohli:
Venca Červený, Martin Volfík, Jirka Brož a Standa Svoboda
A kde byli ostatní borci???

Čo bolo, bolo, terazky....

21. března 2011 v 21:45 | Дядя Ваня
Da, čo bolo, bolo! Zapomeňte, maladci, na limonádové zápasy z červené knihovny proti chodským strejčkům a tatíkům, výběrům obce učitelské či zástupcům Údolí dřiny. Da, tito soupeři nebyli hodni být rovnocennými soupeři nástupců ruských bohatýrů! Da, manager komandy graždanin Kubrt byl v poslední době často a i oprávněně kritizován za to, že nenasmlouval důstojné soupeře ruské hokejové škole, zápasy byly často domlouvány na poslední chvíli a soupeři se dostavovali v nedostatečném počtu, takže následné mače neměli náboj, tempo a odpovídající úroveň. Je nutno dodat, že gospodin Kubrt měl lehce stíženou zprostředkovávací činnost pobytem na báze, z které nám zaslal pozdrav (viz foto, je to ten pátý s kolmahou!), a kde spojení se světem bylo pouze pomocí lehce chromého polárního poštovního holuba.


Ale to už je naštěstí minulost! Od této chvíle redukujte stravu a upravte pitný režim! Tzn. ráno maximálně pět pirožků a půl vědra kvasu a lihoviny jen lehké dámské jako Jelzin, Gorbačov nebo stoličnaja a to nejvíce láhev na osobu a den! Od tohoto pátku nám totiž začíná opravdové mistrovství světa! Posuďte sami na základě výčtu příštích soupeřů. Rakon B, Sršni a Ďáblíci a třešnička na dortu nakonec!!! Koncem příštího měsíce proběhne téměř druhý Stanley Cup! Tedy minimálně srovnatelná akce: turnaj "O putovní samovar občana Kubrta"!!! Sledujte další vydání našeho informačního média a nebudete ochuzeni o další důležité informace na toto téma!
Дядя Ваня

Tatíci se vymanili ze sevření ruského medvěda!!!

18. března 2011 v 21:12 | Дядя Ваня


Tatíci se vymanili ze sevření ruského medvěda!!!
Ohromná senzace se zrodila dnes večer v Karpem aréně! Sazeči listu Izvjestija vstoupili do časově neomezené stávky, neboť nedokázali unést holý fakt, že jejich milovaná CSKA ztratila všechny body v domácí aréně a odmítli přijmout tuto krutou pravdu a dokonce ji přenést na stránky oblíbeného listu!!!
Je jasné, že na maladce už asi nic jiného než trest smrti nemůže platit! Nepomohlo domácí vězení, pobyt na báze a ani vyhnanctví na Sibiři, i když zlé jazyky tvrdí, že původně plánované vyhnanství na Sibiři se zvrtlo v lyžařský pobyt v jednom z nejluxusnějších zimních středisek v Alpánch. Po této, doufejme, že nepodložené zprávě se vydala již KGB!!! O výsledcích budeme čtenáře naší gazety včas informovat!
ЦСКА Домажлице vs. Tatíci Domažlice 4:6!!!
ЗАБРОШЕННЫЕ ШАЙБЫ ЦСКА :
Станислав Свобода 2x, Иосиф Сладкий 2x
Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Pepa Dufek - Petr Polák, Míra Rejthar, Luboš Žambůrek - Standa Svoboda, Václav Pelnář, Pepa Sladký - Marek Paták, Ivan Major, Jirka Brož
Zajímavostí bylo snad jen to, že všechny branky dala, ale také dostala, první lajna Vendy Pelnáře a druhá lajna si vlastně přišla jen tak zabruslit, neboť na oplátku žádný gól nedostala, ale žádný nevstřelila. Manager uvažuje tedy o tom, že by se příště hrálo jen na jednu pětku a ta druhá by šla o víkendu na veřejné bruslení a asi by to vyšlo na stejno!
Luboš Žába Žábovič Žambůrek prosil po zápase redakci listu o nějakou tu pochvalu, neboť je údajně jen kritizován?!
Tak tady to je: Výše uvedený dobře doplňoval tekutiny, občas si dobře schrupnul i při bruslení.
Za hokejovost a to ostatní se uvedený borec musí už ale pochválit sám, protože jinak to za něj nikdo neudělá! Tak to bychom měli.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poznámka pod čarou:
Je nutné ovšem také dodat, že skvělému výkonu Tatíků pomohli i přeběhlíci z řad CSKA Václav Červený, Michal Hájek a Zbyněk Soběhard!

První pětka na Chodsku!!!

18. března 2011 v 20:41 | Дядя Ваня
První pětka na Chodsku!!!
V nedávné době se v baště chodského hokeje tedy v Karpemaréně tajně sešla legendární první pětka ruské sborné komandy 80-tých let minulého století, aby si zatrénovala a zavzpomínala na "zašlou slávu". I přes přísná bezpečnostní opatření se jednomu z papparazziů převlečenému za rolbaře podařilo udělat snímek těchto legend!!! Vzhledem k tomu, že už se o uvedený únik informací začala zajímat KGB, autora fota neuvádíme!!!

Белый команде не удалось, и идет в Сибирь

11. března 2011 v 21:33 | Дядя Ваня
Белый команде не удалось, и идет в Сибирь. Da, bílý tým zklamal a odjíždí na Sibiř. V bratrovražedném boji muže proti muži se v pátečním podvečeru v Karpem aréně odehrálo utkání plně nasazení, neboť jak známo jedna komanda bojovala o možnost očistit jméno CSKA v příštím ostrém zápase a druhá o holé bytí a nebytí. Souboj získali ve svůj prospěch nakonec Rudí, jak také jinak a Bílí tedy tahali za kratší konec a museli balit kufry! Osud si zahrál krutě z elitním bekem Žambůrkem, který se nejprve snažil na střídačce červených ještě rychle navléknout do drezu barvy krve, ale poté, co se zjistilo, že je navíc a na bílé farmě jeden obránce chybí, byl okamžitě vyobcován na hostující střídačku, což pro něj znamenalo konec hokejový a vlastně i lidský alespoň v místních luzích a hájích.

ЦСКА Красный против ЦСКА Белый 7:4

ЗАБРОШЕННЫЕ ШАЙБЫ:
Красный: Марк Paták 2, Иосиф Сладкий 2, Радек Форстер2,
Петр "Каспаров" Jankovec
Белый: Вацлав Червены, Станислав Свобода, Петр Полак, Збынек Soběhard

Доклад команды:
ЦСКА Красный: Martin Steinbrucker - Radek Forster, Míra Rejthar, Ivan Major - Josef Sladký, Petr Jankovec, Marek Paták, Jirka Brož
ЦСКА Белый: Václav Schropfer - Václav Červený, Petr Polák - Luboš Žambůrek, Standa Svoboda, Soběhard, Martin Volfík, Zbyněk Soběhard

Дядя Ваня

Zrno od plev...

10. března 2011 v 13:06
Maladci,

mate, co jste chteli! Vzhledem k neutesenym vysledkum z posledni doby a vzhledem k tomu, za uz nam prestava verit i lajcka a odborna verejnost, coz dokazuji vysledky masove ankety, dojde k akci "Oddelit zrno od plev" dle vzoru Stalinovych cistek ze 30-tych let minuleho stoleti!

V patek nastoupi druzstva kadru CSKA proti sobe na "smjertnyj boj" a to cerveni proti bilym, proto s sebou vemte i bile drezy, neboli rudoarmejci proti belogvardejcum. Vitez duelu bude mit tu cest ocistit jmeno CSKA v pristim zapase a porazeny odjizdi hned po zapase na Sibir.

Na zapas se dobre pripravte, vyridte si doma sve zalezitosti, nebot polovinu z kadru uz asi nikdo neuvidi.

Vase KHL

Hrozí CSKA delší výchovný pobyt v pracovním táboře?

5. března 2011 v 21:44 | Strýček Váňa
Vedení KHL a ústředí chodské gubernie je doslova šokováno výsledkovým kolapsem ruské hokejové mašiny, kterou se, jak posledně pravil její hrající manager Toni Vlček podařilo kolečko po kolečku namazat a strhnout vítězství v zápase proti výběru učitelů ještě na svou stranu, ale toto namazání však v pátečním zápase dne 4.3. 2011 v Karpem areně již nebylo na hokejovější a odhodlanější výkon zástupců z "Údolí dřiny", tedy HC Kdynium Kdyně dostatečné a tak chodská sborná musela spolknout další hořkou pilulku v podobě prohry 2:3!
Je zjevné, že mírumilovná kárná opatření po posledním selhání, tedy 10 dní na báze a domácí vězení, na borce v rudých dresech neplatí a tak mamagment týmu začíná přemýšlet o tvrdším balíčku kázeňských opatření, jako například pobyt na souostroví Gulag, konfiskace majetku, propadení občanských práv apod. Doufejme, že se maladci pochlapí a příště se nebudou muset sazeči listu Izvjestija stydět, až budou připravovat čerstvá vydání s aktuálnímy výsledky své kamandy!!!
Zápas začali hosté opět ve svižném tempu a toto své nasazení korunovali dvěma rychlými góly do sítě nováčka v KHL Václava "Káši" Schropfera! Poté se hra lehce vyrovnala, což vyjádřili "Rusáci" i brankově, kdy šajbu zabrosil Martin Volfík po asistenci bitkaře, obránce a zástupce managera v jedné osobě Václava "Kubrta" Pelnáře. Hosté se však na chvilku ještě vymanili ze sevření ruského medvěda a poodskočili na rozdíl dvou branek, což se v konečném součtu ukázalo jako rozhodující pro vývoj utkání! Ruský Méďa Béďa totiž zašátral v batohu posledních sil a v konečném vzepětí dostal hosty pod nebývalý drtivý tlak, který bohužel korunoval pouze jednou "zabróšenou šajbou" do soupeřovy svatyně a to z hokejky v šikovných pracovitých rukách centra elitní formace a člena zakládající legendární pětky Standy Svobody.
Zbytek zápasu se odehrával ve znamení přehlídky zahazování stoprocentních vyložených šancí! V tomto vynikali zejména Petr "Kasparov" Jankovec, Volfík a Svoboda.
Nutno podotknout, že výtečný výkon podali nováčci v drezu CSKA Václav Schropfer, Míra Hojda a Zbyněk Soběhart, kteří zaskakovali za chybějící hvězdy nedorazivší z důvodu, že se báli porušenit domácí vězení uvalené na ně po předminulém prohraném zápase! Celkově lze říci, že podala sborná bojovný, obětavý výkon, ale na to, aby následovalo i vytoužené focení před rozvinutou bojovou zástavou chybělo lepší brankové vyjádření! Snad až příště!

CSKA Domažlice vs. HC Kdynium Kdyně 2:3
Šajby zabrosili: Volfík, Svoboda
CSKA:
Václav Schropfer - Václav Pelnář, Míra Rejthar, Zbyněk Soběhart, Luboš Žambůrek - Marti Volfík, Standa Svoboda, Zdenda Kruml - Petr Jankovec, Míra Hojda, Marek Paták

Внимание

3. března 2011 v 12:54 | от газеты "Известия"
Подробнее матч команд ЦСКА Домажлице состоявшейся в пятницу, 4 Мартом от 17,45 часов в Karpem арене, KDYNIUM Kdyně.

Ze světa, от газеты "Известия"

2. března 2011 v 14:15 | Kotěnočkin (asi)
большой победой колхозников Milaveč против колхозников Luženice 11:3, способствовали шести целей наступательной линии ЦСКА Домажлице, Алексей Касатонов, Владимир Крутов, Вячеслав Фетисов.