Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Únor 2011

Ostudná série pokračuje!!!

25. února 2011 v 22:11 | Izvjestija
Dnešní podvečerní utkání v Karpem aréně málem přineslo výsledkovou bombu nemající na chodském ledě obdoby za posledních deset let!!! Vždyť ještě v polovině zápasu mezi CSKA a Spartakem, vedli zástupci učitelské obce 2:0 a obrat nastal až po přestávce před třetí třetinou, kdy hrající manager Toni Vlček začal vyprávět o obráncích Leningradu za II. světové války, předčítal stati z románu Jak se kalila ocel a na hlasitý odposlech svého mobilu přehrál svou oblíbenou píseň Stavaj strana agromnaja, stavaj na smjertnyj boj a "Rusákům" se podařil zvrat ale pouze výsledkový neboť herně byl soupeř minimálně vyrovnaným partnerem. Velkou roli sehrála nekoncentrovanost v úvodu zápasu a zjevné podcenění dobře kombinujícího i bruslícího soupeře. Následný rozbor v mixzóně u Kocoura trvá pravděpodobně ještě nyní! O jeho závěrech budeme informovat později.

CSKA Domažlice vs. Spartak Chodská oblast (Okresní výběr tělocvikářů) 3:2 (0:2, 1:0, 2:0)
Šajbu zabrosili:
Za CSKA: Forster, Vlček, Rejthar
Za Spartak: Van Hoidonk 2x

CSKA:
Steinbrucker - Polák, Žambůrek - Pelnář, Rejthar - Sladký, Forster, Jankovec - Brož, Svoboda, Kruml - Major, Hájek, Paták - Vlček

Po ostudném výkonu se opět neurčovala první hvězda utkání a je zjevné, že deset dní na báze a domací vězení jako výstražný trest nejsou kádru sbornej komandy postačující.
25-tou hvezdou utkani byl po nalehani fanousku, kteri dlouho do noci tleskali ve stoje a fandili:
"Zdenda na led, chceme videt (opet) balet!!!", vyhlasen za svou prekvapivou kulturni vlozku zvanou Savlovy tanec na roztocenem puku Zdenda Kruml, o nemz byli pritomni presvedceni, ze se nemuze jednat o pouheho obycejneho elitniho bruslare, ale minimalne o samotneho Tomase Vernera!

Řekli po utkání:
Sladký: "Slyšel si ho? Já myslel, že si dělá prdel a že se přes ten košík směje, ale von to asi Tonda myslel vážně!"
Rybár: "Ja vo vremja kanikul kupamsa i chodim za gribami i katamsa na kankach".
Van Hoidong: "Nam nada trenírovka, trenírovka i trenírovka"
Vlček: "Ruská mašina se rozjížděla dnes hodně pomalu, byla zprvu opravdu zadřená, potom jsme zrezlý kolečka začali promazávat a nakonec jsme zasloužene zvítězili!"

Mac proti Amosum

24. února 2011 v 12:50 | Zenatula Belaletdinov
V patek od 17.45 dulezite utkani proti okresnimu vyberu cvicicich Amosu, tedy Makarenko, Komensky, Pestalozzi a spol. hrajicich pod hlavickou Spartak Chodska oblast!!!
Sraz v 17.15 v Karpem arene! Po skonceni spolecna tiskovka v "mixzone u Kocoura". Podava se gulage pro Amose a borsc pro Rusaky. Ruble na pyrozky a na kvas s sebou!!!
V povereni bitkarem Kasatonovem zpracoval Zenatula Belaletdinov.
Predpokladana sestava:
Sadrin, Kinedril, Efedrin- Tretjak, Petjak, Sestjak-Anisyn, Animama, Anitata
a nebo jinak!

Ruská mašina se po měsících zadřela!!!

18. února 2011 v 21:12 | Redakce listu Izvěstija
Dnes v podvečer v Karpem aréne po dlouhé době musela přenechat chodská "sborná" všechny body soupeři z nedaleké Kdyně!!!


Hosté, posílení několika hráči nastupujících pravidelně v soutěži registrovaných, začali zápas pěkně od podlahy a získali herní i územní převahu, kterou vyjádřili i brzkým gólem! Je jasné, že na taktice soupeře se mohly podílet i informace z kuchyně ruské hokejové školy získané od "přeběhlíků" Kotelníka a Šťastňáka!!! Ve válce by okamžitě následovala kulka, ale bohužel máme "hen ten mier", a tak se uvedeným borcům nic zlého nestalo! Zatím!!!
První hvězda zápasu se vzhledem k prohře domácích tentokrát neurčovala a s přihlédnutím k tomu, že se střelecky neprosadila první hvězda zápasu minulého utkání, tedy Radek, byl mu na základě doporučení výboru pro sport ruské dumy, odebrán minule darovaný zlatý řetěz. Všichni borci, kteří se účastnili této potupné porážky, dostali naordinováno 10 dní na "báze" a k tomu ještě domácí vězení!

Dalsi mac

17. února 2011 v 16:46 | Vybor KHL
Zdar borci,
dalsi utkani v patek od 17.45 v Karpem arene. Sraz 17.15! Souperem je  HC Kdynium.

"Rusáci" deklasovali Tatíky

11. února 2011 v 21:50 | Odbor pro nemanželský styk s veřejností CSKA Domažlice
V Chodském derby dne 11. února od 17.45 v Karpemaréně mezi CSKA Domažlice a Tatíky z Domažlic se projevila sehranost a technická vyspělost ruské hokejové školy, neboť utkání proběhlo dle očekávaní odborné i laické veřejnosti a skóre zápasu se zastavilo na 5:0 pro "Rusáky".
První hvězdou zápasu byl vyhlášen střelec a klenot hokejového oddílu Radek Forster, který dosáhl hattriku, za což mu tajný příznivec klubu pan Roman Abramovič daroval řetízek ze šestnáctikarátového zlata!
radek

Po brance přidal Martin Volfík a zcela překvapivě i Tonda Vlček. Velmi solidní výkon podal a čisté konto udržel Martin "Kotelník" Steinbrucker.
Sestava CSKA:
Brankář: Martin Steinbrucker 
Obrana: Václav Červený, Luboš "Žába" Žambůrek, Míra Rejthar, Petr Polák
Křídla: Ivan Major, Michal Hájek - Toni "Vlčák" Vlček, Jirka Brož -   Zdeněk "Hříbek" Kruml, Venca "Šťastňák" Šťastný
Centři: Radek Forster, Martin Volfík
Bohužel chyběl bitkař kamandy Venca "Kubrt" Pelnář, který se zranil při squashi, ačkoliv tuto sportovní činnost nemá zakotvenu ve smlouvě a tak citelně  chyběl. Tuto skutečnost bude ještě řešit disciplinární komise klubu! 
Dalším bodem jejího jednání bude zápisné benjamínka Šťastňáka!!!
Omluveni pro nemoc byli mimo jiné: Pepa Sladký, Standa Svoboda, Marek Paták.

Mistrovské utkání

10. února 2011 v 20:41 | Gospodin Jašin
Zdravstvujte malčiky!!!
Další mistrovské utkání sbornej kamandy je v pátek 11. fevralja od 17.45! Sraz v 17.15, tedy v15.15 moskevského času!!! Oholtete se a vemte si hřebeny, neboť se budeme fotit pro gazetu izvěstija!!!
Po zápase schůze u samovaru! Pirožky s sebou!
Tiskový Šotek